Як вибрати кондиціонер

При виборі кондиціонера необхідно враховувати безліч чинників – від вартості і складності настройки до рівня шуму і ефективності. Іноді рішення може бути дуже непростим. Щоб правильно вибрати собі кондиціонер досить відповісти на наступні питання.

  1. Скільки ви хочете витратити?

Бюджет при покупці кондиціонера грає важливу роль. Найдорожчі настінні спліт-системи коштують від 200 доларів. Кондиціонер середнього класу зажадає від 300 до 600 доларів. І преміум клас можете придбати за ціною від 600 доларів і вище. Природно, що чим дорожче кондиціонер, тим краще. В цілому, для квартири оптимальним варіантом буде техніка середнього класу, вона якісно відпрацює не менше 10 років, при регулярному обслуговуванні.

  1. Чи є у вашому домі обмеження на установку настінного кондиціонера?

У деяких житлових комплексах, асоціаціях домовласників і офісних будівлях є правила, що регламентують установку кондиціонерів з міркувань безпеки і естетики.

Крім того, бувають ситуації, коли установка настінного спліт-системи фізично неможлива. У цих випадках мобільний кондиціонер буде кращим рішенням для кондиціонування повітря в приміщенні.

  1. Наскільки важлива для вас енергоефективність?

Мобільні кімнатні кондиціонери в цілому менш енергоефективні та трохи менш потужні, ніж настінні кондиціонери. Це пов’язано з тим, що мобільні кондиціонери використовують більше енергії для виведення гарячого повітря і мають вихлопні шланги, які можуть побічно відводити тепло в вашу кімнату.

Також ефективність знижується, якщо переносний кондиціонер не вентилюється належним чином або, коли він занадто малий, щоб обслужити всю площу вашої кімнати.

Настінні спліт-системи на сьогоднішній день є найбільш ефективними системами кондиціонування повітря. Оскільки повітроводи не використовуються, міні-розгалужувачі дозволяють уникнути проблеми втрат енергії через повітроводи, на які може припадати до 30% енергії, споживаної вашим обладнанням.

  1. Чи потрібна вам мобільність кондиціонера?

Перевага мобільних кондиціонерів полягає у відносній портативності, тому що ці моделі створені, щоб легко переміщатися з приміщення в приміщення. Багато такі кондиціонери мають коліщатка з легким роликом або комплекти коліщаток, які ви можете придбати окремо.

У свою чергу настінні спліт-системи не можуть бути легко переміщені з кімнати в кімнату, так як це вимагає проведення демонтажних / монтажних робіт.

  1. Скільки шуму ви можете витримати?

Як показує практика, будь-який прилад з внутрішнім вентилятором буде видавати шум. Кімнатні кондиціонери не виняток. Хоча повністю безшумних кондиціонерів не буває, ви все ж можете самі вибрати наскільки галасливий кондиціонер придбати.

Мобільні кондиціонери мають зіставні характеристики в децибелах (дБ), при цьому середнє значення показника падає приблизно на 55 дБ при максимальній швидкості охолодження. Цей рівень звуку трохи голосніше, ніж гул холодильника, чутний з відстані в кілька метрів.

Настінний кондиціонер може стати менш шумним варіантом, тому що його внутрішні компоненти здебільшого розташовані зовні приміщення, на відміну від мобільного кондиціонера, який знаходиться всередині вашої кімнати.

Залишилися питання?

Для отримання додаткової інформації щодо рішень для кондиціонування повітря в приміщенні і для отримання безкоштовної консультації з варіантів кліматичного забезпечення вашої квартири або офісу зателефонуйте нам за телефонами, вказаними в контактах. Ми зробимо повітря у вашому приміщенні здоровим і комфортним.