Переваги інверторного кондиціонера

Немає нічого дивного в тому, що сьогоднішні ринки наповнені продукцією, яка представляє собою більш просунуті версії товарів, які були до цього. Прогрес технологій призводить до появи більш ефективної, продуктивної і екологічно чистої продукції. Всього кілька років тому можна було придбати лише один вид кондиціонера – звичайний або «on / off». Зараз стали поширені кондиціонери інверторного типу, і вони тепер вже не є чимось дивним.

У цій статті ми розберемо що собою являє кондиціонер інверторного типу та чи дійсно це найкращий вибір для придбання, а також з’ясуємо в чому полягають його плюси і мінуси.

Інверторна система в кондиціонерах.

Технологічно кондиціонери з инверторной системою помітно перевершують кондиціонери звичайного типу. Ця техніка була спеціально розроблена для максимального усунення температурних коливань і мінімізації енергетичних втрат. Ця більш досконала система використовує плавне регулювання швидкості для отримання повного управління компресором і досягнення максимальної продуктивності.

Як працює побутовий кондиціонер?

Інверторні кондиціонери створюють бажану температуру швидко і ефективно, стартуючи на повній потужності. По досягненню потрібної температури процес весь час коригується, для підтримки комфортного клімату без будь-яких помітних коливань.

Щоб безперервно підтримувати температурний режим застосовується інвертор, який регулює швидкість роботи компресорного двигуна. За допомогою приводу відбувається зміна змінного струму в постійний. Далі в електроінверторе відбувається модуляція і таким чином виробляється струм з необхідною частотою. Температура оточення постійно фіксується спеціальним мікроконтролером, який відповідно задає потрібну швидкість компресора.

Переваги інвертора змінного струму

Є чимало переваг инверторного кондиціонера перед неінверторних, але можна виділити основні:

Енергоефективність: оскільки компресор не вимикається / включається постійно, не відбувається регулярних стрибків напруги і його коливання. Завдяки цьому сумарне споживання електроенергії у инверторного кондиціонера знижується аж до 40%. Відповідно, це полегшує життя вашої проводці.

Рентабельність: менше споживання позитивно позначається на ваших рахунках за електроенергію.

Кращий обігрів: звичайні кондиціонери можуть обігрівати приміщення при температурі на вулиці до -5 градусів. Інверторний кондиціонер зможе виконувати свою функцію до -15, -20 і навіть -30 градусів, в залежності від моделі.

Велика швидкість охолодження / обігріву: побутовий кондиціонер може працювати на більш високій швидкості, відповідно приміщення охолоне або обігріється помітно швидше. У той час як компресор «on / off» кондиціонера буде працювати з постійною швидкістю і створить необхідну температуру за більш тривалий час.

Безшумність: компресор інверторного кондиціонера працює досить тихо і не створить шуму в вашому домі. Значить при використанні вночі кондиціонер не завадить вашому сну.

Додаткові переваги: не менше серйозними перевагами инверторного кондиціонера є можливість роботи від сонячних батарей, а також використання більш екологічного холодоагенту.

Недоліки инверторного кондиціонера

На жаль, у инверторного кондиціонера є і свої невеликі недоліки.

Вимогливість до гарної ізоляції обслуговується приміщення: в разі, якщо ваше приміщення належним чином не ізольовано, буде відбуватися досить високе споживання електроенергії, що негативно відіб’ється у вашому рахунку за світло.

Вологість: якщо побутовий кондиціонер виявиться помітно могутніше, ніж необхідно для приміщення, то він стане працювати нетривалими, але занадто частими циклами. Через це потрібна температура в приміщенні встановиться занадто швидко, але повітря не встигне осушити, і в приміщенні стане некомфортно перебувати через підвищеної вологості.

Більш висока ціна: побутовий кондиціонер – це відносно новий продукт і нова технологія, відповідно ціна його зазвичай в півтора рази перевищує номінальну вартість аналогічного неінверторних кондиціонера.

Наприклад, купити побутовий кондиціонер Gree в Харкові ви можете за 15 036 грн, при цьому на такій же «on / off» кондиціонер Gree ціна в Харкові буде 9828 грн (ціни вказані за станом ринку на 29.04.2021).

Велика вартість утримання: деталі инверторного кондиціонера недешеві, тому його лагодження та техобслуговування можуть виті вам в копієчку. Важливо розуміти, що одна справа – купити побутовий кондиціонер, а інше – його утримувати.

Чи варто купити побутовий кондиціонер в Харкові?

Інверторний кондиціонер – це довгострокове вкладення, однак через один-два сезони використання, його вартість окупиться низькими витратами електроенергії. Крім цього, ви отримуєте можливість обігріву в зимовий період, більшу надійність обладнання і більший термін його служби.

Таким чином, «Техноком центр »з упевненістю може рекомендувати до покупки кондиціонери інверторного типу. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам вибрати відповідний кондиціонер і виконають його установку.