Навіщо нужно чістіті кондиціонер?

Абсолютно кожен виробник рекомендуються чистити кондиціонер, но з якої ж причини це нужно делать? Давайте в цьом розберемося! Причин, насправді, Досить много и, чітко Розуміючи їх, всі питання пропадають Самі по Собі. Зупинимо на найважлівішіх з них.

Кондиціонер потребує регулярного обслуговування з технічних міркувань. З чим конкретно це пов’язано? Якщо тривалий час не чистити свій кондиціонер, це може привести до виходу з ладу компресора, ціна якого сягає 80% від вартості кондиціонера. Брудний внутрішній блок, забитий пилом, не дає нормально працювати турбіні через що порушується процес циркуляції повітряного потоку. Це призводить до значного перегріву компресора, що в свою чергу призводить до підгоряння клапанів, згорянню конденсаторів, з’являється гар в холодоагенті, змінюються мастильні властивості всередині самої системи і суттєво змінюється склад суміші. У підсумку все це призводить компресор вашого кондиціонера до передчасного виходу з ладу. Зовнішній блок кондиціонера також забивається пилом, пухом і іншим сміттям, що, природно, негативно відбивається на його роботі.

Чистка кондиціонера потрібна і для збереження власного здоров’я. Пил і бруд, що накопичується у внутрішньому блоці кондиціонера, разом з вологою призводить до утворення грибків і плісняви. Ви цим дихайте, і замість чистого повітря, ваші легені фільтрують то що повинен фільтрувати кондиціонер. У досить запущеному випадку Ви навіть будете відчувати запах цвілі, що виходить від кондиціонера.

Що характерно, зовні кондиціонер може здаватися досить чистим, але досить відкрити верхню панель і Ви побачите, що стан вашого обладнання далеко від ідеалу.

Отже, що ж можна зробити?

Перш за все, Ви можете самостійно чистити хоча б фільтри внутрішнього блоку вашого кондиціонера. Хоча б раз у 1-2 місяці. Досить просто прополоскати їх у воді.

Хоча б один раз на рік, а краще два рази, особливо якщо активно використовуєте кондиціонер в зимовий період, запрошувати фахівців на проведення сервісного обслуговування вашого кондиціонера.

Компанія «Техноком центр» виконає обслуговування кондиціонерів в Харкові і Харківській області. Наші фахівці з радістю приведуть вашу техніку в порядок. А саме:

– Проведуть повну діагностику вашого кондиціонера
– Очистять зовнішній блок мийкою високого тиску
– Вичистять внутрішній блок парогенератором з повним розбиранням
– Почистять парогенератором теплообмінник
– Проведуть антигрибкову і антибактеріальну обробку внутрішнього блоку
– Прочистять дренажну систему кондиціонера
– За необхідності виконають дозаправку хладагента в систему

Всього 30-40 хвилин за часом і ваш кондиціонер повністю обслужений, заправлений і готовий до роботи. І Ви зможете бути спокійні як за своє здоров’я, так і за «здоров’я» вашого обладнання.

З ТОВ «Техноком центр» Ви отримаєте найвищу якість роботи і акуратність, прийнятні терміни і адекватні ціни. Натискайте «Зв’язатися з нами» і телефонуйте або надсилайте нам заявки на обслуговування кондиціонерів в Харкові по електронній пошті!